Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Ne Oluyor Gençliğe? Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Ne Oluyor Gençliğe? Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

Ne Oluyor Gençliğe?

YazarMesaj
emincanaskinci
Adminstratör
Adminstratör
emincanaskinci

Reklam Reklam : Ne Oluyor Gençliğe? 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
Ne Oluyor Gençliğe? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ne Oluyor Gençliğe? Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 712
Forum Lirası Forum Lirası : 23601
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 10510
Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : Ne Oluyor Gençliğe? Psikop10
Takım : Ne Oluyor Gençliğe? Knajztzu

Ne Oluyor Gençliğe? Empty
MesajKonu: Ne Oluyor Gençliğe?   Ne Oluyor Gençliğe? EmptyPerş. Haz. 24, 2010 9:05 pm

Evet arkadaşlar...Türk gençleri son 10 yıldı gerçekten çok değişti.Giyimiyle,müziğiyle,davranışlarıyla sanki biz TÜRK değilizde ABD vatandaşıymız gibi karakterlerimiz değişti...Üstte pembe bir t-short,dar paça pantolon ve converse,garip bir saç,sigara,bali,hep yabancı müzikler,sürekli KAVGA ve DÖVÜŞ bunada GENÇLİK deniliyor.Daha geçen sokakta 9 yaşındaki bir küçük çocuk bana karşı dikleniyor."Hadi sıkıysa vur abimi çağırırım" diyor.Yine geçen sokakta gördüğüm bir olay çocuklar hep kavga ve dövüş konuşuyor.Yok Tamer abi volkanı döver,yok ben seni döverim,yok abim seni döver,smackdownu izledin mi ? gibi konuşmalar.Artık sokağa kardeşimi çıkarmaya korkuyorum.Kendim bile çıkmaya korkuyorum sokaklar ne hale geldi böyle.Evlensem ben buradan taşınırım.İstanbul ne hale geldi ! Arkadaşlarımdan duyuyorum bana diyorlarki " Geçen düğün salonunun orda bana 10 yaşında bir çocuk bıçak çekti " dedi.Bende inanmadım ama sahiden öyleymiş.Okula giden gençlik ise ayrı bir dert.Okul kıyafetlerinin yanı sıra babalarından okul için para istiyorlar ve garip kıyafetler alıp öyle okula
gidiyorlar.Saçlarını kestirdiklerinde dünyaları başlarına yıkılıyor.

Kızlar ise garip garip ağzını oynatarak konuşuyor.Çocuklar ve gençler sürekli şiddette,cinselliğe yöneltiliyor ! Her 13-14 yaşına giren internete girip ahlaksız videoları izleyip mastürbasyondan başka bir işi yok sanki ! Her gün 7-8 saat bilgisayar başında durmaktan başka işi yok ! İnternetteki yazışmaları herkes biliyor."eft,hyr,no,yes vb." ben yabancı tanıdıklarım oldu ama onların hiçbiri internette bizim gibi yazmıyor.Kendi dillerini özenle yazıyorlar.

Takım elbise giyene bile artık kro deniliyor.Zaten yabancılar bize barbar diyordu biz de birbirimize kro diyoruz ! Türkü dinlemekte ayıp oldu artık.Bazen suç ailelerde diyorum,bazen çocuğun kendisinde...Sen çocuğu 7 yaşına kadar büyüt sonra okula yolla cebine para ver analık babalık yap.Şu zamanlarda hangi anne baba acaba "Evladım kavga etme,kimseyle sataşma " diyor.Çocuğun okuldan gelsin oturt televizyonun başına açsın smackdownumu ne haltsa sabaha kadar onu izlesin dışarda kavga etsin ! 10 yaşına giren sigara içiyor,14 yaşında biraya başlıyor gerisi saymakla bitmiyor ! Sonra çoğu diyor ki " Biz vatanımız için savaşırız,namusumuzu koruruz ! ". Hadi ordan ! . Sen bir kendini kurtar. Atatürk'ü sevenler varya onlarda böyle konuşuyorlar. Atatürk zamanında " Cumhuriyeti biz kurduk onu yüceltecek olan sizlersiniz ! " Atam kusura bakma vallaha şu durumda daha adam evine bakamıyor cumhuriyeti hiç kurtaramaz ! Sorun sadece gençliktede değil ki. Eski maçlarda küfür yoktu kavga yoktu. Şimdi ne hale gelindi !.Uyan TÜRK GENÇLİĞİ uyan !. Biraz kendine gel !
http://raw-rpg.yetkin-forum.com/index.htm

Ne Oluyor Gençliğe?
1 sayfadaki 1 sayfası