Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..

2 posters
YazarMesaj
emincanaskinci
Adminstratör
Adminstratör
emincanaskinci

Reklam Reklam : Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 712
Forum Lirası Forum Lirası : 23557
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 10510
Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Psikop10
Takım : Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Knajztzu

Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Empty
MesajKonu: Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..    Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  EmptyCuma Tem. 02, 2010 5:01 pm

Selam,içimden dedim polis olacak arkadaşlara ufak tefek tüyolar verip polis alımlarında alınmayı,daha rahat kanıt bulmayı vs. kolaylaştıracak bir rehber hazırlayayım. Başlayalım ;

S : Hocam polis alımlarını bi' türlü kazanamıyorum,nasıl kazanırım ?
C : Cevap basit,ya yetenekleriniz tutmuyordur ya da online süreniz. Ha ?! Yetenekleriniz tutuyor mu ? Online sürenize bakar kıl cop. Seçim formu doldururken online süreniz uzunsa "Belirli bir saat aralığım yok,sabah akşam onlineyim" deyin. Sersemleyen cop,sizi ilk başa alacaktır. (Çoğu copta işler bu.) Tavsiyem,yeteneklerinizi tamamlamadan hiç bi' polis alımına girmeyin.

S : Online sürem tamam,şu lanet yetenekleri ne sırayla geliştireyim ?
C : En çok işlenen suçlar sırasıyla (Hırsızlık => Meskene Tecavüz => Kundakçılık => Zimmete Para Geçirme) buna göre geliştirin.
Yani,yeteneği öğrenir öğrenmez direk Görüntü Analizi geliştirin,sonra Parmak İzi Tanımlama,DNA Analizi,ve Muhasebecilik diye sırayla gider.

S : Şehirde kanıt bulamıyorum,nerden bulabilirim ?
C : Benim favori yöntemimi deneyin. Kanıt bulunabilecek yerlere (Üniversite,Otel,Spor Salonu,Oto Terminali,Havaalanı vs.) sağ tıklayıp yeni sekmede aç deyin,ama şehirde kanıt bulunabilen her mekâna yapın bunu. sonra şehir sayfasını kapatıp çıkacak yere "Karakterimi bu mekana götür" deyin. eşyalar kısmına bakın,yoksa ctrl+w çekip bi sonrakine geçin. Böyle böyle devam edin,kanıt bulamazsanız anlayın ki o gün şehirde hırsızlık yahut kundakçılık olayı olmamıştır. Eğer üşenirim derseniz,şehrini seven vatandaşlarımız polis olduğunuz şehrin kanıt bildirme başlığı altına nerde bulunduğunu yazarlar. Şehirdeki iftaiye merkezine bakmayı sakın ola ki unutmayın. Devam eden yangınları listele deyin. Barlar haricinde herhangi bir mekan yanmaktaysa anlayın ki kundak yemiştir. Direk kanıtı okuyun.

S : Arama köpeğiyle aktif olamıyorum,5 dakka falancı diyor.
C : Yavaş yavaş çözmeye başlıyoruz.. 5 dakika kuralını atlatma yolunu buldum ben. Hile değildir. Bug bildirdim,bug değil dediler. Neyse,arama köpeğini bi' mekanda kullanın,sonra karakola dönüp arama köpeğini verin,sonra tekrar alın. Süresi kalkacaktır.

S : Sorguda beceriksizin tekiyim ! Nasıl iyi sorgu yaparım ?
C : Temel Dedektiflik 5* üstüne çıkarın,zeka ve çekiciliğiniz yüksek olsun. 150 parça bilgi edinmeniz kaçınılmaz !

S : Tutuklayacak suçlu bulamıyorum.
C : Elbette bulursunuz,sakın ola ki kimseye rüşvet vermeye kalkmayın. Cop tarafından poponuza okkalı bi' tekmeyi yersiniz. Şehirde bulunan suçluları görmek için karakola gelin,aranan listesini inceleyin. Kırmızı yazanların üstüne tıklayıp tutuklayın.
http://raw-rpg.yetkin-forum.com/index.htm
cedebeleku
Adminstratör
Adminstratör
cedebeleku

Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 175
Forum Lirası Forum Lirası : 12362
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 45
Erkek
Ruh Hali : Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Karizm10

MesajKonu: Geri: Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..    Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 5:32 am

bende popmundo işime yarayacak paylaşım saol
emincanaskinci
Adminstratör
Adminstratör
emincanaskinci

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 712
Forum Lirası Forum Lirası : 23557
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 10510
Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  Psikop10

MesajKonu: Geri: Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..    Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..  EmptyPaz Tem. 04, 2010 7:59 pm

önemli değil kuzen Smile
http://raw-rpg.yetkin-forum.com/index.htm

Polislere/Polis olacaklara ufak tefek tüyolar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Polis Ve Suçlu Çatışırsa!Oppss...+18