Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Kobe Tai Başarıları Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Kobe Tai Başarıları Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

Kobe Tai Başarıları

YazarMesaj
emincanaskinci
Adminstratör
Adminstratör
emincanaskinci

Reklam Reklam : Kobe Tai Başarıları 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
Kobe Tai Başarıları Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Kobe Tai Başarıları Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 712
Forum Lirası Forum Lirası : 23661
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 10510
Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : Kobe Tai Başarıları Psikop10
Takım : Kobe Tai Başarıları Knajztzu

Kobe Tai Başarıları Empty
MesajKonu: Kobe Tai Başarıları   Kobe Tai Başarıları EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:45 pm

Dağ başarısı>Tromso
Orman Başarısı>Moskova
Çöl Başarısı>Johannesburg
Korkularımla Yüzleştim Başarısı>Singapur

YARARLARI ve ZARARLARI

1-Eğer her şeyi uygun bir biçimde yaparsanız müzik yeteneğine 1 yıldız ekleniyor(0 yıldızsa 1; 5 yıldızsa 6 vb.)Veya son hamlede yeni bir yetenek seçerseniz(müzik türü) o yetenek 1 yıldız oluyor.

2-Önemli bir miktarda sağlığınız düşüyor.Bu yüzden takviye olarak zombi beyni,dişi,gözü ne varsa yanınızda bulundurun.Veya dp. biriktirin.Sağlığınızı azami duruma çıkarın.(Önceki yıldan %14'e kadar sağlığı düşenler görülmüştür.)

3-Her yanlış yöne tıklamanız sağlığınızı %5 düşürüyor.

4-Korkularımla yüzleştim başarısında her daim ruh hali düşüşü oluyor.

HARİTALARIN YÖNLERİ

Orman Haritası

Doğu-doğu-kuzey-kuzey-kuzeydoğu-kuzeybatı-kuzey-kuzey-batı-kuzeybatı-kuzey-kuzey-batı-batı-güney-güney-güney

Harita

Çöl Haritası -Muhtemel

KESİN DEĞİL

Dağ Haritası
Kuzey, Kuzey, Kuzey, Doğu, Kuzey, Doğu, Kuzey, Kuzey, Kuzey, Kuzey, Kuzey, Doğu, Kuzey, Kuzey, Doğu, Kuzey, Kuzey, Kuzey, Batı, Kuzey, Batı, Kuzey, Kuzey, Kuzey, Batı, Kuzey, Kuzey, Kuzey, Kuzey

Korkularımla Yüzleştim

Sürekli kuzey

-Başarı nasıl kazanılır?-

1-Önce ilgili şehirdeki ibadet evine gidilir

2-Eşyalardan Kutsal Güzellik heykeli(Yük:%240)kullanılır.

3-Çıkan haritada yukarıdaki yollar izlenir.(Burada başarı geliyor)

4-Sonra işin tatlı kısmı olan yetenek seçimi vs. başlıyor.

NOT:
-1 günde 2 başarıyı alamıyorsunuz(Diğer başarı alımı için 48 saatlik bir mühlet var o da yapılsa yapılsa 56 gün sonra yapılabileceği asnlamına geliyor)

-Başarılar sadece Aziz Kobe gününde alınıyor.

-İlk senesinde çocuklar başarı alabiliyordu ama kaldırıldı.(Artık çocuklar alamıyor)

-Eğer sağlığınız çok düşerse yöne seçimlerine başlamadan ormandan,dağdan vs. çıkılacağı da söylendi.Ama yön seçimine başladıysanız geçmiş olsun.

-Yerel saatlere göre hareket edin.

Başarılar Nasıl Kazanılmış?
Orman başarısının anlatımı (Memduh Haydaroğlu)

Moskovaya indikten sonra Doğal Alanların altında bulunan Собор Василия Блаженного isimli ibadethaneye gidiyorsunuz. Eşyalara tıkladığınızda Kutsal Güzellik Heykelini görüyorsunuz. Heykele tıklayıp Kullan diyorsunuz.

Günlüğünüzde aşağıdaki yazı çıkıyor.

Garip bir müzik duyuyorum... Beni çağırıyor.

Şimdi bir bakalım... bu kutsal güzellik heykeli merak uyandırıyor. Bakalım nereye gidiyor...

Yaklaşık 8 dakika sonra keşif sonlanıyor. Sonlandığında günlüğünüzde aşağıdaki yazı çıkıyor.

Pek az bilinen topraklardan, çetin yollardan geçtim ve sonunda Forest Entrance isimli mekana vardım.

Bu mekana geldiğinizde Üst menüde bulunan Yer sekmesini tıklıyorsunuz. Karşınıza yönleri gösteren bir ekran geliyor. Bu ekranda sırasıyla

Doğu - doğu - kuzey - kuzey - kuzeydoğu - kuzeybatı - kuzey - kuzey - batı - kuzeybatı - kuzey - kuzey - batı - batı - güney - güney - güney

Seçeneklerini tıklıyorsunuz.Bu seçenekleri seçme esnasında herhangi bir bekleme süresi bulunmuyor. Ayrıca bu yol güzergahında herhangi bir sağlık düşüşü de yaşanmıyor
Korkularımla Yüzleştim başarısı (Rauf Uff)

Singapur yerel ibadethanesinden geçit eşyasını kullanıp patikaya girdikten sonra sürekli kuzeye (10 15 belki daha fazla defa) gittikten sonra bu başarıyı alıyorsunuz.

Sonunda da yetenek seçiyorsunuz genel türlerden ve diğer patikalarda olduğu gibi bu başarılarla alakalı, +1* alıyorsunuz.

Sürekli kuzeye gitme işlemi sırasında ruh hali düşüyor. 1 2 beyin ile ya da toz ile giderseniz garantiye alır kurtulursunuz. 90 üzeri ruh haliyle girerseniz kullanmadan bile çıkarsınız sanırım.
http://raw-rpg.yetkin-forum.com/index.htm

Kobe Tai Başarıları
1 sayfadaki 1 sayfası