Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Arenas Of Glory Savaş Taktikleri Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Arenas Of Glory Savaş Taktikleri Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

Arenas Of Glory Savaş Taktikleri

YazarMesaj
cedebeleku
Adminstratör
Adminstratör
cedebeleku

Reklam Reklam : Arenas Of Glory Savaş Taktikleri 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
Arenas Of Glory Savaş Taktikleri Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Arenas Of Glory Savaş Taktikleri Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 175
Forum Lirası Forum Lirası : 12444
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 45
Erkek
Ruh Hali : Arenas Of Glory Savaş Taktikleri Karizm10
Takım : Arenas Of Glory Savaş Taktikleri Knajztzu

Arenas Of Glory Savaş Taktikleri Empty
MesajKonu: Arenas Of Glory Savaş Taktikleri   Arenas Of Glory Savaş Taktikleri EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 4:57 pm

S.a. Arkadaşlar Burada Baskına gittiğinizdeki taktikleri aşşağıdakilere göre Söyleyeceğiz

Gemi:
KonfiAğır ,Hafif, Avcı(Kamikaze))
Tasarım:
Kullanılan Malzemeler:
Açıklama :

Ben başlıyorum

Gemi: Goli
1. Konfi:Ağır
2. Konfi:Hafif
Tasarımiminisher
Kullanılan Malzemeler: x6, x4, Sab, Ema Akıllı bomba, 3 saniye koruma, Diminisher yetenek + Teknoloji
Açıklama :Arkadaşlar tr2 de yaptığım bir taktiktir bu tr 4 de gemiye para harcamadığım için yapamıyorum
İlk önce çetten arkadaşlarımızı vs ye davet ettim 5 e tek burada hiç şansım olmadığınızı düşüneceksiniz ama tatktik çok önemli bir şey Arkadaşların hepsi full hepsinin argeleride iyi durumda.
Hepsin bi arada bana dalıyorlar aralarına girer girmez 3 saniye krouma ardından akılı bomba sonra kamufle alıp ema atıyoruz biraz uzaklaşıyoruz işaretlediğimiz arkadaşı hemen kesiyoruz saten canı az akıllı bomba 70 bin vurdu sabla kalkanını emiyoruz hem o savunmasız kalıyo hemde bizim canımız gitmiyor. Teknoloji fabrikasından savaş tamir robotunu kullanıyrouz sonra çeviriciyi açıyoruz. 2. kişiyide aynı taktikle alıyoruz tabikide bunları yaparken ağır konfideyiz.ardından diminisher yeteneğini açıyoruz kalkanlrı nerdeyse yok bi akıllı daha atıyoruz ema dolma süresi bittiğinde atıp kamufle alıyruz.75 bin kalkan teknolojisini açıp tekrar içlerine giriyoruz bir kere sab sıkıp x6 ve x4 ile işi btiiryoruz canımız 30 bin kadar kalıyor Tabikide burada yanıltma manevrası çok büyük bir iş üsleniyor herkezden böyle taktikler bekliyorum...

Arenas Of Glory Savaş Taktikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cs 1.6 Taktikleri.
» Asker Savaş Bonusu [ Resimli Anlatım ]