Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Silifkenin hayaleti Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Silifkenin hayaleti Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

Silifkenin hayaleti

YazarMesaj
BuRHaNeTTiN
Sitenin Kurucusu
Sitenin Kurucusu
BuRHaNeTTiN

Reklam Reklam : Silifkenin hayaleti 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
Silifkenin hayaleti Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Silifkenin hayaleti Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1205
Forum Lirası Forum Lirası : 39463
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 25355
Erkek
İsim : HP Ottoman
İş/Hobiler : King Crusader
Ruh Hali : Silifkenin hayaleti Ixtnjt
Takım : Silifkenin hayaleti Ejsn26dv

Silifkenin hayaleti Empty
MesajKonu: Silifkenin hayaleti   Silifkenin hayaleti EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:30 am

BEN uyurken çok saçma rüyalar görüyorum mesela rüyamda bi arkadaşım kendi kafasını kesiyordu ve bu rüyadan 2 gün sonra arkadaşım ölü bulundu çok ağladım ama en sonunda o rüya aklıma geldi ben görmüştüm olacak olanları bu olayı çok küçükken yaşamıştım daha sonra zaman geçtikçe rüyamda herşeyi görmeye başladım ama kimseye anlatamıyordum çünkü anlatsam benim deli olduğumdan şüpheleneceklerdi ve rüyalarımın hepsini gerçek hayatta yaşıyordum.
sonra bn rüyalarımı çok samimi olduğum bi arkadaşıma anlattım işte sonra bana inanmadı alay etti sonra anlattığım rüya çıkınca bana şaşkın gözlerle bakmaya başladı ve beni tanıdığı bi büyücü varmış ona götürdü ne yaşadığımı hala anlayamamıştım işte gittik büyücüye sonra kadın bana inanmıştı vede bana çok kötü bakıyordu ve bana şaşkın gözlerle senin için çok üzgünüm ama yapacak bişey yok dedi bende neler olduğunu anlamaya çalışıyordum nenden üzgünsünüz diy e sordum ve anlatmaya başladı bak kızım kimse rüyasında geleceği göremez eğer ki bu sana verilmişse farklı bi insansındır ve bu iyi bişeydir ama sen bu sırrı bi başkasıyla paylaşırsan hatta paylaşmışsın bile işte o zaman yaşadığın yerin lanetini üstüne çekersin dedi ve bu gördüğün rüyalarda geleceği göstermez sadece rüyanda ölü görürsün dedi ve ben buna inanmadım olurmu öyle şey dedim
ve sonunda olan oldu eve gittim akşam oldu uyudum ewet gerçektende olmuştu rüyamda kendi ölümü görüyordum ve birisi benim boğazımı sıkıyordu uyandığımda ise o şey hala boynumdaydı ne olduğunu anlamadım kimse görünmüyordu sadece boğazımı bişey sıkıyordu bağıramıyordum hareket edemiyordum ... ve sabah olmuştu ben kalktığımda şoktaydım gece boğazımı sıkan şeyin etkisiyle ggece uyanmıştımm ama geri nasıl uyudum hatırlamıyordum
sonra tekrar en yakın arkadaşımla paylaştım bu olanları yine büyücüye gittik kadın bu seferde demezmi uyku dışındada seni korkutabilir dikkatlı ol diye sonra eve gittim sınavlara çalışmaya başladım evde kimse yoktu dış kapı açıldı bende annem gelmiştir diye sesimi çıkartmadım ve çalışmaya devam ettim daha sonra bir çığlık sesi geldi yan taraftaki komşu ölmüş kalp krizi geçirmiş ben nereden geldiğini anlamak için çığlığın hmen ayaklandım sonra kapıyı açtım olayları öğrendim bide ne görüyüm annem elinde poşatlerle gelmezmi bi anda ürktüm sonra evin odalarını gezmeye başladım ama evde kimse yoktu .... sınavlarada bu stresle çalışamadım derslerden kalıyordum çareyi başka bi büyücüde aradım bu sefer tek başıma gittim ve bu sefer çare olduğunu söyledi bu büyücü
bu olayları kimler biliyorsa onların herhangi bi eşyalarını alıp birleştirip yakacakmışım ondan sonrada o kişilerle bidaha görüşmeyecekmişim bunları yaptıım ve o lanetten kurtuldum kabuslarım bitti...
https://oyungemisi.forum.st

Silifkenin hayaleti
1 sayfadaki 1 sayfası