Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde...

YazarMesaj
emincanaskinci
Adminstratör
Adminstratör
emincanaskinci

Reklam Reklam : Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 712
Forum Lirası Forum Lirası : 23627
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 10510
Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... Psikop10
Takım : Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... Knajztzu

Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... Empty
MesajKonu: Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde...   Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde... EmptyPerş. Haz. 24, 2010 8:25 pm

Ben bir ölüme ağladım bu güne kadar, bir aşka... Aşk acısına. Bir kanıma bir kalbime bu kadar yandım. Ve zaten bence başka bir şey içinde çırpına çırpına ağlayamazsın. Başka hiç bir şey canını bu kadar yakamaz. Paranın güzel bir monta yetmemesi, bir türlü bitmeyen kredi kartı borcun, düşüp dizini kanatman, annenin bağırması, babanın tokadı. Hiçbiri yüzünden bağıra bağıra ağlamazsın. İstesende gurur yaparsın. Ama dünyanın en berbat ikinci acısıdır aşk acısı ve gurur falan dinlemez. Aslında hiç bir şey dinlemez. Yaş, renk, sosyal statü, din ve hatta cins bile... Bir bakmışsın âşık olmuşsun.
Ben bağıra bağıra kaç kere ağladım aşk için sayısını unuttum ve hiç faydası olmadı. Sadece sesim kısıldı ve duş altında ağladığım zamanlar nezle oldum sonunda. Gözlerim şişti ve çirkin göründüm aynalarda. Bide aşk insanı güzellestirir derler. Ama işte buda ölüme yakın bir şey ne kadar ağlatsada ölenden nefret edemediğin gibi bir türlü sevdiğinden de - ki ne kadar istesende - nefret edemezsin. O yaşadıklarını anlayamaz öylece bakar yüzüne boş boş... sen geçmesini beklersin..geçmez!

BABENDE
http://raw-rpg.yetkin-forum.com/index.htm

Bir Ölüme Ağladım, Bu Kadar, Birde...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stronghold Crusader 1.1patch + 1.1crack indir (NO CD)
» Bisikletle Ölüme Meydan Okuyan Cesur Adamlar
» stronghold crusader istediğiniz kadar map
» Bu Kadar Büyük Deniz Anası Gördünüz Mü?
» KasperSky Key!.. 03.09.2010 Tarihine Kadar Geçerli Key