Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
tam çözüm yardım Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
tam çözüm yardım Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

tam çözüm yardım

YazarMesaj
gge26
Üye
Üye
gge26

Reklam Reklam : tam çözüm yardım 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
tam çözüm yardım Left_bar_bleue10 / 99910 / 999tam çözüm yardım Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Forum Lirası Forum Lirası : 9883
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 10

tam çözüm yardım Empty
MesajKonu: tam çözüm yardım   tam çözüm yardım EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 4:17 pm

Arkadaşlar oyuna yeni başladım foorumu göz gezdiremiyorum malesef yoğunum bana bir kişi anlatanbilirmi oyunu 5dk içinde gelişiyor adamlar ve durduk yere adam çıkıyor ağaç kesme yeri kuruyorum işçi yok ekmek yapamıyorum taş taşımada işçiler çalışıo fakat öküz gelmio kimi zaman meyve felan yetiştiriyim diyorum işçi gelmiyor herşeyi kuramıyorum özellikle surları bana oyunun kısaca tam çözümünü anlatırmısınız.resimli anlatım olarak...

Şimdiden teşekkürler

tam çözüm yardım
1 sayfadaki 1 sayfası