Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım)

YazarMesaj
Malibu
Yardımcı Üye
Yardımcı Üye
Malibu

Reklam Reklam : FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Left_bar_bleue999 / 999999 / 999FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 47
Forum Lirası Forum Lirası : 11163
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 1
Kadın
İsim : Cicikıs
İş/Hobiler : Voleybol
Ruh Hali : FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) 9h0yo2
Takım : FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) V8ccysyx

FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Empty
MesajKonu: FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım)   FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) EmptyCuma Mayıs 15, 2009 2:08 pm

Online oynamak için ilk başta Oyunu kuran kişi yani Host Network kısmına gelip Run As server işaretlemek zorunda

FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Fmbg3

FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Fmmmme7

FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım) Fmmmmad4

Daha sonra Host New game'e gelip oyunu kurar,Oyunu kuran kişi Editörden Ayar yapıp oyunu kurarsa sorun olmaz ama Bir kişide 8.0.2 varsa öbüründe yoksa oynayamazlar

Host oyunu kurduktan sonra servera girecek kişi resimdeki yere gelir ve serverı kuranın Hamachi İpsini yazar,Eğer serverda şifre varsa şifre soracaktır onuda girdikten sonra oyunu oynayabilirsinz

FM 08 Online Oynamak (resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamachi veya PC IP Üzerinden Online Fifa 2009 Oynamak Resimli Anlatım
» StronghoLd-CrusadeR 0nLine oynamak ResimLi anLatım !
» Counter-Strike 1.5 OnLine Oynamak için... [ResimLi]
» Crusader'de Gösterdim ama Tüm St serilerinde Programsız Online Oynamak[Resimli]
» Gamespy'den stronghold oynamak [ResimLi]