Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için 10 saniyenizi harcayarak lütfen üye olunuz!
Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Uyeols10
Not : Üye Olduktan Sonra Üye Olduğunuz Msn'ye Aktifasyon Mesajı Gelecektir.O Mesaja Girip Aktif Etmeden Hesabınıza Giremezsiniz.
Turkiye'nin Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Oyun Severlerin Buluşma Noktası STForum | Aramıza Katıldığınıza Asla Pişman Olmayacaksınız |

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapForum Oyunları
>

Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma

3 posters
YazarMesaj
crusader hastası
Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
crusader hastası

Reklam Reklam : Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma 12740
Yönetici Puanı Yönetici Puanı :
Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 144
Forum Lirası Forum Lirası : 12205
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 232
Erkek
Ruh Hali : Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma 2z7fnt1
Takım : Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Knajztzu

Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Empty
MesajKonu: Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma   Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma EmptyPtsi Haz. 28, 2010 9:27 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

YEŞİL OK:İlk önce oktaki gösterilen kuledeki düşman okçularını,askerlerini falan temizliyoruz.Adamlarımızı öldürmesini istemeyiz. Wink VEde içerideki asker yapabilecek tüm yerlerin de temizlenmesi lazım...

MAVİ OK:Ancak bu hilenin işe yaraması için mavi okla gösterildiği gibi kral dairesinin sura bitişik olması lazım ve dışarıdaki her düşman yerinin (elma yeri,peynir yeri şarap için üzüm yeri gibi...)bulunmaması lazım ayrıca saldıracağımız bu kuleden başka düşman krallık olmaması lazım.

KIRMIZI OK: Bu kırmızı okun bulunduğu kapıya (kapı olması şart)hani şu sura dayadığımızda sura geçiş yapabildiğimiz şey varya ondan yapıyoruz ve müslüman horse archer(atlı okçu)ları o kapıya yaklaştıracağız ve agresif moduna geçme yerine hızlı hızlı basıcaz ve horse archerların bazıları kulelerin üzerine çıkmış olucak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

buna tesadüfen piin kalesine horse archerla dalarken rastladım bi baktım horse archerlardan 370 tanesi krala dalıyo allah allah dedim sonra bu hileyi (oyun açığını) buldum.Biraz karışıktı lütfen tüm maddelere dikkat ediniz. Smile Smile Smile Smile Smile Cool Cool Cool Cool
crusader hastası
Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
crusader hastası

Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Right_bar_bleue

Erkek

MesajKonu: Geri: Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma   Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma EmptyPtsi Haz. 28, 2010 11:11 am

NOT:Alıntı değildir tamamiyle kendi buluşumdur. pirat
BuRHaNeTTiN
Sitenin Kurucusu
Sitenin Kurucusu
BuRHaNeTTiN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1205
Forum Lirası Forum Lirası : 39415
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 25355
Erkek
İsim : HP Ottoman
İş/Hobiler : King Crusader
Ruh Hali : Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Ixtnjt
Takım : Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Ejsn26dv

MesajKonu: Geri: Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma   Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:22 pm

Aslında bunu bulman çok güzel, mesela ben arada atlılar surların üstüne çıkınca keşke hepsini çıkarabilsem derim. Süper buluş konuyu yeni gördüm.

Çok Saol.
https://oyungemisi.forum.st
crusader hastası
Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
crusader hastası

Erkek

MesajKonu: Geri: Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma   Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 2:38 pm

bayağıdır bekliyor bu konu tşk.
kınglıon
Üye
Üye
kınglıon

Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Forum Lirası Forum Lirası : 9972
   +Rep Puanı +Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma   Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma EmptySalı Eyl. 07, 2010 11:29 am

sağ ol çok iyi taktik

Düşmanın surlarına atlı asker çıkartma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stronghold'da en sewdiğin asker???
» sizce burda kaç asker war
» Asker çıkarma ile ilgili yardım!!!
» Asker Savaş Bonusu [ Resimli Anlatım ]
» nasl asker sayısı artar yardım